Instalacja sprzętu Fujitsu St4120p

Instalacja sprzętu Fujitsu St4120p jest łatwa i szybka. Przed rozpoczęciem instalacji należy upewnić się, że maszynka jest włączona i wszystkie kable są podłączone. Następnie należy pobrać oprogramowanie sterownika ze strony Fujitsu i zainstalować je na komputerze. Po zainstalowaniu sterownika włóż płytę CD zawierającą oprogramowanie do napędu CD, aby uruchomić instalację. Po zakończeniu instalacji należy zainstalować wszystkie sterowniki i oprogramowanie wymagane do prawidłowego działania maszynki. Po zakończeniu instalacji sprzętu Fujitsu St4120p powinno działać bezproblemowo.

Ostatnia aktualizacja: Instalacja sprzętu Fujitsu St4120p

Fujitsu iRMC i ServerView - jak to zainstalować? - Serwery i systemy serwerowe - dobreprogramy - forum

Ładowanie

  • NEWSY
  • BLOGI
  • PROGRAMY
  • GRY

Jeśli w narzędziu Zabezpieczenia systemu Windows zostanie wyświetlony monit o zaktualizowanie oprogramowania układowego modułu TPM, wykonaj czynności podane niżej w sekcji „Zalecane działania”.

Uwaga: W poprzednich wersjach systemu Windows 10 usługa Zabezpieczenia Windows była nazywana Windows Defender Security Center.

Dlaczego otrzymuję ten komunikat?

Wiele urządzeń z systemem Windows 10 ma mikroukłady TPM. Istnieje luka w zabezpieczeniach niektórych mikroukładów modułu TPM, które mogą mieć wpływ na zabezpieczenia systemu operacyjnego, co oznacza, że systemy Windows 10 są szczególnie zagrożone. Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ firma Microsoft udostępniła aktualizacje zabezpieczeń systemu Windows 10, które trzeba pobrać i zainstalować, by wyeliminować te luki. Ponadto producenci urządzenia udostępniają aktualizacje oprogramowania układowego, aby wyeliminować problem. Je też trzeba pobrać i zainstalować. Na koniec po zainstalowaniu tych aktualizacji należy również wyczyścić moduł TPM.

Proponowane działania

1. Pobieranie i instalowanie aktualizacji Windows systemu operacyjnego z usługi Windows Update

Jeśli masz włączone automatyczne aktualizacje w usłudze Windows Update, nie musisz wykonywać żadnej akcji, ponieważ aktualizacje będą pobierane i instalowane automatycznie.

Jeśli nie masz włączonych automatycznych aktualizacji, zalecamy przejście do witryny Windows Update natychmiast, aby sprawdzić dostępność aktualizacji i ręcznie zainstalować odpowiednie aktualizacje. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz Windows Update: Często zadawane pytania.

Ostrzeżenie: nie instaluj aktualizacji oprogramowania układowego modułu TPM przed zastosowaniem aktualizacji systemu operacyjnego Windows. W przeciwnym razie nie będzie można stwierdzić, czy problem dotyczy systemu.

2. Instalowanie odpowiednich aktualizacji oprogramowania układowego

Jeśli masz urządzenie Surface, zobacz temat Problem z bezpieczeństwem modułu TPM na urządzeniach Surface, gdzie uzyskasz więcej informacji oraz instrukcje.

Jeśli urządzenie nie jest od firmy Microsoft, znajdź producenta urządzenia w poniższej tabeli, wybierz odpowiednie łącze i zastosuj aktualizacje oprogramowania układowego od tego producenta. Jeśli producent urządzenia nie jest wymieniony w tej tabeli, skontaktuj się z działem obsługi klienta producenta.

Link do aktualizacji oprogramowania układowego

https://www. com/TPM-update

Fujitsu

https://www. html

Obsługa klienta HP

https://support. com/document/c05792935

Wsparcie dla przedsiębiorstw firmy HP

https://support. com/hpsc/doc/public/display? docId=emr_na-hpesbhf03789en_us

Lenovo

https://support. com/product_security/LEN-15552

Panasonic

https://pc-dl. html

Toshiba

http://go. com/tpmsecuritynotice

Producent urządzenia

Producent TPM

3. Wyczyść urządzenie TPM

Ważne: Pamiętaj o zrobieniu kopii zapasowej danych przed wyczyszczeniem modułu TPM. Nie czyść modułu TPM na urządzeniu, które nie jest Twoje, np. na urządzeniu należącym do szkoły lub pracodawcy bez zgody administratora IT.

Aby wyczyścić moduł TPM, wykonaj następujące kroki:

  1. Przejdź do przycisku Start > Ustawienia > Aktualizowanie & zabezpieczeń > Zabezpieczenia Windows> Zabezpieczenia urządzenia.

  2. W obszarze Moduł zabezpieczeń wybierz opcję szczegóły modułu zabezpieczeń.

    Wybierz Rozwiązywanie problemów dotyczących modułu zabezpieczeń, a następnie w menu Czyszczenie TPM wybierz Wyczyść TPM.

    Aby ukończyć proces, konieczne będzie ponowne uruchomienie urządzenia.

Uwaga: Jeśli masz skonfigurowaną funkcję Windows Hello (wykorzystującą dane biometryczne lub kod PIN), nie będzie ona działać po wyczyszczeniu modułu TPM. Aby to naprawić, zresetuj numer PIN zgodnie ze wskazówkami zawartymi w temacie Problemy z logowaniem przy użyciu numeru PIN. 

Klima-Therm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

04-041 Warszawa, ul. Ostrobramska 101A

tel. +48 22 517 36 00, fax +48 22 879 99 07

NIP: 9562163781

KRS: 0000707159

REGON: 340118385

Instalacja sprzętu Fujitsu St4120p

Bezpośredni link do pobrania Instalacja sprzętu Fujitsu St4120p

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instalacja sprzętu Fujitsu St4120p