Podręcznik bezpieczeństwa Fujitsu Primergy Cx272 S1

Podręcznik bezpieczeństwa Fujitsu Primergy Cx272 S1 to kompleksowy dokument, oferujący użytkownikom szczegółowe informacje na temat zabezpieczenia serwera Fujitsu Primergy Cx272 S1. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje dotyczące instalacji i konfiguracji zabezpieczeń, wykrywania i blokowania ataków, monitorowania systemu i tworzenia polityk bezpieczeństwa. Podręcznik zawiera również informacje o zalecanych procedurach i rozwiązaniach bezpieczeństwa, takich jak szyfrowanie danych, tworzenie kopii zapasowych, wykrywanie wirusów, tworzenie kont użytkowników i wiele innych. Podręcznik bezpieczeństwa Fujitsu Primergy Cx272 S1 zapewnia kompleksowy zestaw narzędzi i informacji, które umożliwiają użytkownikom zapewnienie optymalnych poziomów bezpieczeństwa w serwerze Fujitsu Primergy Cx272 S1.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik bezpieczeństwa Fujitsu Primergy Cx272 S1

Witamy w FUJITSU Support Pack Finder

Fujitsu poprzez produkty Support Pack (SP) oferuje świadczenie pomocy technicznej oraz usługi wsparcia dla oprogramowania i sprzętu. Pakiety SP obejmują diagnostykę i eliminację błędów sprzętowych poprzez ich naprawę lub wymianę. W zależności od rodzaju sprzętu i dobranej gwarancji, firma Fujitsu oferuje usługi wsparcia w siedzibie klienta (on-site) lub w autoryzowanym serwisie Fujitsu.

Support Pack jest umową serwisową dotyczącą produktu i świadczoną w określonym czasie, która uzupełnia gwarancję producenta i pozwala na jej rozszerzenie nawet do 5 lat. Pakiety wsparcia można nabyć w ciągu 180 dni od daty zakupu urządzania lub oprogramowania.Pakiety wsparcia SP należy zarejestrować w ciągu 30 dni od ich nabycia.Instrukcja Aktywacji Support Pack/Solution Pack

Wyszukaj pakiety wsparcia technicznego dla Twojego urządzenia, wybierając produkt z poniższej listy.

Wyszukaj

Wprowadź nazwę produktu lub kod Support Pack ("FSP: Code"):

Szukaj za pomocą kategorii produktu


Digital Annealer

Digital Annealer to futurystyczne podejście do informatyki, które obejmuje korzyści płynące z komputerów kwantowych i klasycznych, mające na celu rozwiązanie najbardziej kompleksowych problemów, z jakimi mierzy się biznes.

CeBIT 2013 - Fujitsu Primergy CX420 i CX272

Szczegóły
Kategoria: Aktualności
Opublikowano: czwartek, 07, marzec 2013 14:32 mokka

Firma Fujitsu zaprezentowała na targach CeBIT nowy serwer Fujitsu PRIMERGY CX420 z uproszczoną technologię klastrową, która umożliwia wydłużenie pracy bez przestojów i zapewnienie ciągłości biznesowej w przypadku awarii systemu teleinformatycznego.

Firmy różnej wielkości ze wszystkich segmentów rynku w coraz większym stopniu wykorzystują teleinformatykę w działalności biznesowej, co zwiększa wpływ nieplanowanych przestojów systemów, na przykład w wyniku awarii serwera. Dla firmy, która przyjmuje zamówienia przez Internet, nieplanowany przestój serwera może mieć katastrofalne skutki w postaci utraconych lub opóźnionych zleceń.

Zaawansowana technologia przełączania awaryjnego, która wydłuża czas pracy bez przestojów i dzięki temu poprawia ciągłość biznesową, była dotąd za droga i zbyt skomplikowana dla małych i średnich firm. Fujitsu zmienia tę sytuację, wprowadzając nowy, dwuwęzłowy serwer klastrowy PRMERGY CX420, którego zadaniem jest zapewnienie wysokiej dostępności firmom z ograniczonymi kompetencjami informatycznymi i niewielkim budżetem. Jest on tak prosty w eksploatacji, jak zwykły serwer zgodny ze standardami branżowymi, ale daje większe poczucie pewności dzięki wbudowanemu mechanizmowi przełączania awaryjnego, który gwarantuje, że usterki techniczne będą miały niewielki wpływ na codzienną działalność biznesową.

Technologia klastrowa zwiększa dostępność odporność
System PRIMERGY CX420 S1 to dwuwęzłowa klastrowa platforma serwerowa, co oznacza, że składa się z dwóch węzłów serwerowych PRIMERGY CX272 S1 umieszczonych obok siebie w jednym urządzeniu. Wykorzystuje nowe funkcje zwiększające dostępność zawarte w systemie Microsoft Windows Server 2012, oferując technikę klastrową za najniższą jak dotąd cenę. Jeżeli jeden z dwóch węzłów klastra ulegnie awarii, system automatycznie uruchomi drugi, który w ciągu niewielu minut osiągnie stan pełnej funkcjonalności łącznie z obsługą połączeń internetowych. Proces ten, znany pod nazwą przełączania awaryjnego, mimo że nie zapewnia pełnej ciągłości pracy w przypadku awarii systemu, minimalizuje czas nieplanowanych przestojów i zakłócenia związane z obsługą serwisową.

Serwer Fujitsu PRIMERGY CX420, gotowy do pracy natychmiast po zainstalowaniu, ma wewnętrzną wspólną przestrzeń pamięci masowej, dzięki czemu dodatkowa pamięć zewnętrzna nie jest przeważnie potrzebna. Ponadto złożone kontrolery dysków twardych RAID zostały zastąpione przez prostsze i tańsze rozwiązanie SAS HBA, a funkcja wbudowanej „przestrzeni pamięci masowej” w systemie Windows Server 2012 zmniejsza wydatki kapitałowe.

"Nieplanowane przestoje serwera powodują straty czasu i pieniędzy, nie mówiąc już o niewygodzie. Obecnie małe i średnie firmy wykorzystują rozwiązania teleinformatyczne równie często, jak duże przedsiębiorstwa, ale nie mogą wdrażać technologii wysokiej dostępności ze względu na ich koszty i złożoność. Problem ten rozwiązuje nowy serwer Fujitsu PRIMERGY CX420, który jest klasą dla siebie - ta sprawdzona platforma serwerowa o przystępnej cenie może pracować natychmiast po zainstalowaniu i zapobiega przestojom systemu informatycznego bez wysokich kosztów, jakie ponoszą duże przedsiębiorstwa" - Uwe Neumeier, wiceprezes działu serwerów PRIMERGY w firmie Fujitsu Technology Solutions.

Serwery Fujitsu PRIMERGY CX420 S1 i PRIMERGY CX272 S1 są ogólnie dostępne w regionie Europy Środkowej, Bliskiego Wschodu, Afryki i Indii od marca 2013 r., bezpośrednio w firmie Fujitsu oraz za pośrednictwem partnerów handlowych. Ceny są zależne od regionu i konfiguracji.

Źródło: Fujitsu

Podręcznik bezpieczeństwa Fujitsu Primergy Cx272 S1

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik bezpieczeństwa Fujitsu Primergy Cx272 S1

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik bezpieczeństwa Fujitsu Primergy Cx272 S1